personala-atlase_workin-2

Kas ir personāla atlase?

"Labi kadri ir dārgi, bet slikti ir vēl dārgāki." /Henrijs Fords/ 

Personāla atlase ir biznesa process, kuru veic personāla vadītājs vai personāla atlases speciālisti (rekruteri). Personāla atlase ir arī galvenais pakalpojums, ko veic darba iekārtošanas aģentūras un speciālās interneta vietnes.

Pareiza kandidāta izvēle var palīdzēt palielināt produktivitāti, peļņu un palielināt darbinieku lojalitāti.

Nepareiza izvēle veicina personāla mainību, konfliktus komandā, uzņēmuma darbinieku demotivāciju, negatīvu tendenču pieaugumu departamenta vai uzņēmuma produktivitātē, kā arī nekvalificētu darbinieku skaita pieaugumu, kas tieši ietekmēs uzņēmuma biznesa reputāciju tirgū, produktu vai pakalpojumu kvalitāti.

Kādas ir personāla atlases metodes?

personala-atlases-metode

Personāla atlases metodes - WORK IN

Kā mēs meklējam un atlasām darbiniekus:

1. Iesniedziet tiešsaistes pieteikumu par personāla atlasi mūsu mājas lapā vai nosūtiet savu pieprasījumu ar vakanci uz e-pastu info@workin.lv.

2. Mūsu menedžeris piezvanīs vai sazināsies ar jums, lai pārrunātu visas vakances nianses un līguma nosacījumus.

3. Personāla atlases darbus uzsāksim tikko kā būsim saņēmuši visu informāciju par jūsu vakanci. Tālāk mēs strādāsim ar jūsu projektu personāla atlasei un vakancēm.  Kā metode personāla atlasei jūsu speciālistu vakancēm tiek izmantota tiešā kandidātu meklēšana vai “headhuntings”.

4. Mūsu personāla speciālisti gadu gaitā ir uzkrājuši pretendentu CV datubāzes dažādās uzņēmējdarbības jomās, kas faktiski ļauj mums kandidātu atlasi īstenot aptuveni 7 darba dienu laikā.

5. Pēc pirmās atlases mēs izveidojam atlasīto kandidātu sarakstu – parasti ar 4-5 pretendentiem.

6. Mūsu atlasītie pretendenti tiek vērtēti pēc profesionālās un personīgās kompetences, izmantojot mūsdienīgas vērtēšanas metodes. Mēs vērtējam kandidātus arī pēc iepriekšējām darba vietām un to rekomendācijām.

7. Tālāk klients iepazīstas ar kandidātu, WORK IN speciālisti nosūta viņam visus kandidātu meklēšanas, atlases un vērtēšanas rezultātus, kā arī komentārus par katru kandidātu ar ieteikumiem.

8. Klients izvēlas kandidātus, kuru CV viņu interesē, nozīmē darba intervijas laiku. Paliek saraksts ar 2 – 3 gala kandidātiem.

8. WORK IN sagatavos tikšanos ar klientu – darba devēju, lai pieņemtu gala lēmumu un vienotos par darba uzsākšanas datumu.

9. Pēc klienta pieprasījuma WORK IN speciālisti var palīdzēt jauna darbinieka adaptācijas procesā.

Kāpēc izvēlēties mūs

Priekšrocības, sadarbojoties ar WORK IN personāla atlases aģentūru

Atbildes, kāpēc jums tomēr personāla atlasei ir jāizvēlas mūs?

Īsāk sakot  – ātri, kvalitatīvi, par pieņemamu cenu!

Un, ja detalizētāk:

1.Pakalpojums “personāla atlase” sadarbībā ar aģentūru WORK IN – tie ir labākie pretendenti no Latvijas un citiem darba tirgiem.

2. Personāla atlases procesā mēs izvērtējam kandidāta prasmes sarunāties un uzklausīt cilvēkus, atrast kopīgu kontaktu ar cilvēkiem, kontrolēt un deleģēt uzdevumus, administratīvās spējas un prasmi vadīt cilvēkus un projektus, to vai kandidāts ir apveltīts ar amatam nepieciešamo personisko kompetenču kopumu – atbildību, pienākuma sajūtu, enerģiju, spēju strādāt komandā un tamlīdzīgi.

2. Pakalpojums “Personāla atlase”, sadarbojoties ar WORK IN personāla atlases aģentūru, tie ir īsi termiņi (1-2 nedēļas) līdz darba uzsākšanai jūsu uzņēmumā.

3. Pakalpojums “Personāla atlase”, sadarbojoties ar WORK IN personāla atlases aģentūru – tā ir naudas ietaupīšana. Ar ko izceļas TOP personāla atlases aģentūru piedāvājumi?

Tās ir cenas, tikai cenas!

Padomājiet par to – vai ir vērts maksāt vairāk un daudzkārt pārmaksāt, ja visi personāla atlases uzņēmumi izmanto vienu kandidātu datu bāzi. Personīgo datu bāzu izmēram nozīme ir tikai tad, ja tiek atlasīti unikāli darbinieki.

4.Personāla meklēšana un atlase sadarbojoties ar darbā iekārtošanas aģentūru WORK IN, tā ir konfidenciālas personāla/ darbinieku atlases iespēja, neizpaužot informāciju par uzņēmumu.

5. Personāla meklēšanas un atlases pakalpojums sadarbojoties ar WORK IN samazina risku, ka jūsu uzņēmumā iekļūs spiegi vai konkurenti.

6. Personāla atlase sadarbojoties ar  WORK IN aģentūru – sniedzam visas garantijas un uzņemamies saistības!

Daži no mūsu jaunākajiem personāla atlases projektiem

  • WORK IN veiksmīgi nodrošina personāla atlases pakalpojumus uzņēmumiem Latvijā, ES un visā pasaulē neatkarīgi no atrašanās vietas.
  • Mūsu darbinieki strādā 500 uzņēmumos. Daudzi uzņēmumi jau vairākus gadus sadarbojas ar WORK IN.
  • Nesen pabeigto personāla atlases projektu piemēri. Projekti