Personāla tiešā atlase headhunting ar 100% garantiju

Mēs specializējamies galvu medībās un speciālistu atlasē

Galvu medības visā pasaulē

Personāla atlases aģentūra WORK IN nodrošina galvu medības (headhunting) pēc darba devēju pieprasījuma no visām Eiropas Savienības valstīm, kā arī nodarbinātības un citus saistītos personāla atlases pakalpojumus.

Tikai labākie kandidāti

WORK IN personāla atlases aģentūrā apzinās, ka īstais darbinieks var būtiski ietekmēt uzņēmuma panākumus. WORK IN komanda var palīdzēt atrast un atlasīt īsto darbinieku, kuram būs atbilstošās zināšanas un prasmes, kas nepieciešamas jūsu uzņēmumam.

10 gadu pieredze

Mūsu augsti specializētie personāla atlases speciālisti koncentrējas uz to, lai atrastu un atlasītu jūsu biznesa unikālajām vajadzībām atbilstošus kandidātus.

Maksimāls darba tirgus pārklājums

Mums nav nekādu šķēršļu, mēs meklējam un atlasam personālu un speciālistus no Latvijas, Krievijas, Baltkrievijas, Gruzijas, Uzbekistānas un Ukrainas, kā arī no visas pasaules.

Kas ir galvu medības (headhunting)?

Headhunting – no angļu “galvu medības”. Tā ir viena no personāla meklēšanas metodēm, tiešā personāla meklēšana un atlase, kurā tiek meklēti un atlasīti svarīgi un reti talanti profesionālā un ekspertu līmenī.

Galvenie programmētāji, analītiķi, finansisti, grāmatveži pārdošanas vadītāji, juristi, uzņēmumu vadītāji un augsti profesionāļi ir cilvēki, kurus “galvu mednieki” visbiežāk piesaista darbam.

Kā mēs strādājam un kādas meklēšanas metodes izmantojam lasiet rakstā – personāla atlases metodes.

Pasūtiet zvanu

Mūsu konsultants sazināsies ar jums!

Galvu medību principi un tehnoloģijas

Galvenais galvu medību veids ir aktīvi meklēt kandidātus citos uzņēmumos, kuri ir pierādījuši, ka viņiem ir veiksmīga profesionālā pieredze. Tā ir veiksmīgu vidēja un augsta līmeņa speciālistu kandidātu pārvilināšana.

Pirmkārt, galvu medību uzņēmums analizē tirgu un sastāda garu organizāciju sarakstu, kurās meklēt piemērotus kandidātus.

Pēc potenciālo kandidātu loka noteikšanas atlasītajiem kandidātiem tiks iesniegti priekšlikumi turpmākajai karjeras attīstībai. Darbs parasti ilgst no viena mēneša līdz 6 mēnešiem.

Jāizšķiro viss kandidātu “potenciālais tirgus”. Tā rezultātā viens vai divi kandidāti var pilnībā apmierināt klienta-pasūtītāja vajadzības.

Zvana laikā galvu mednieks iepazīstina ar sevi, runā par zvana mērķi. Pēc tam viņš centīsies ieinteresēt kandidātu, lai uzaicinātu viņu uz interviju.

Mēs piedāvājam personāla medības Latvijā un ārzemēs , ja jūs jau zināt to uzņēmumu sarakstu, no kuriem vēlaties piesaistīt darbinieku, tad mēs varam piedāvāt arī šādu pakalpojumu (Ekskluzīvā meklēšana) .

Headhuntinga priekšrocības

  1. Mūsu organizācijas galvu medību metodes nemetīs ēnu uz mūsu klientiem, jo konfidencialitāte ir mūsu sadarbības pamats.
  2. Galvu medības var palīdzēt uzņēmumam iegūt veiksmīgu konkurentu pieredzi un patstāvīgi to ieviest savā uzņēmumā, taču, ja jūs visu darāt tieši un apejot aģentūru, tad varat saskarties ar dažādām problēmām.
  3. Galvu medību tehnoloģija ļauj cilvēkiem veikt padziļinātu kandidātu meklēšanu, vispārināt viņu profesionālās un psiholoģiskās īpašības, uzzināt iemeslus, kas viņus var motivēt, izraisīt viņu interesi un būt gataviem mainīt darbu.
  4. Pēc viena vai divu potenciālo pretendentu identificēšanas viņi tiks intervēti. Darbinieku pieņemšana no citām organizācijām ir apgrūtinoša un laikietilpīga, taču tās rezultātā jūs saņemat profesionāļus, par kuriem sapņojat, un kas atbilst visām jūsu prasībām.

Kāpēc pasūtīt galvu medību pakalpojumus?

Lielākoties šādus pakalpojumus izmanto, lai izvēlētos augsta līmeņa ekspertus, kā arī cilvēkus ar samērā šauriem pienākumiem un retām profesijām. Parasti šādus cilvēkus neinteresē vakances un jaunas darba vietas. Galvu mednieki izmanto dažādas metodes, lai iegūtu to, ko viņi vēlas.

Šis ir jūsu unikālais biznesa rīks. Tas ļauj nolīgt profesionāļus ar nepieciešamajām zināšanām un pieredzi, kas var sniegt lielu labumu jūsu uzņēmumam, bet šobrīd nemeklē darbu.

WORK IN ir profesionāls personāla atlases uzņēmums. Pasūtiet sev darbiniekus jau šodien!

Iesniedziet savu pieteikumu

Bezmaksas konsultācijas par darbinieku atlasi

4 iemesli, kāpēc izvēlēties WORK IN

Vakanču aizpildīšanas ātrums

Mēs cenšamies ļoti ātri atrast kandidātu, taču negarantējam, ka aizpildīsim vakanci "uz vakardienu", jo tas ir noteikts process, un tas mums ir jāveic pēc iespējas efektīvāk, mēs pieliksim visas pūles, lai atlases procesu pabeigtu 101% ātri.

Optimālas cenas

Precīza personāla atlases cena tiek aprēķināta individuāli, ņemot vērā vakances sarežģītības pakāpi, jūsu prasības, steidzamību, garantijas perioda ilgumu..

Personāla garantija

Gadījumā, ja uzņēmums garantijas laikā pārtrauc sadarbību ar darbinieku, neatkarīgi no tā, kurš ir uzteicis līgumu, tiek piedāvāta bezmaksas darbinieka nomaiņa bez maksas. 100% - garantija līdz 6 mēnešiem.

Saskaņā ar līgumu

Mēs sāksim darbu pie jūsu vakances tūlīt pēc sadarbības līguma parakstīšanas un vienošanās par jaunās vakances detaļām.

Darba shēma

Pieteikums 1. solis
Aprēķins 2. solis
Līgums 3. solis
Projekta uzsākšana 4. solis
Atskaites 5. solis

Vai jums joprojām ir jautājumi? Vai vēlaties veikt pasūtījumu?

Mums uzticas