Personāla atlases kompānija

Profesionāli personāla atlases un darbinieku nomas pakalpojumi

Mūsu pamata rekrutēšanas pakalpojumi

подбор персонала

Augstākā līmeņa personāla atlase

WORK IN personāla atlases kompānija piedāvā profesionālus personāla atlases pakalpojumus IT, finanšu, marketinga, loģistikas, ražošanas un citās nozarēs pēc darba devēja pieprasījuma. Kompānija veic pilnu kandidātu personāla atlasi un novērtēšanu.

personala atlase

Darbinieku noma

Nodrošinām darbinieku nomas pakalpojumus, piesaistām speciālistus no Latvijas un trešajām valstīm, kas ļauj izmantot darbaspēku īslaicīgi vai ilgtermiņā, bez nepieciešamības tos tieši nodarbināt savā uzņēmumā.

latvian-recruitment-agency

Ārzemnieku nodarbināšana

Piedāvājam ārzemnieku personāla atlasi, iekārtošanu darbā, darba dokumentu kārtošanu, vīzu, termiņuzturēšanas atļauju noformēšanas un migrācijas jautājumu kārtošanas pakalpojumus.

подббор персонала

Līnijas darbinieku atlase

WORK IN piedāvā masveida personāla atlasi tipveida, līnijas pozīcijām, darbiniekiem, kuri veic lielāko daļu darba jebkurā uzņēmumā, kas nodarbojas ar ražošanu, pārdošanu, pakalpojumu jomu, būvniecību.

KĀPĒC MĒS?

Profesionāla personāla atlases aģentūra

Personāla atlases aģentūra WORK IN piedāvā profesionālu personāla atlasi Latvijā un Eiropā. Mūsu aģentūra darbojas HR pakalpojumu tirgū vairāk kopš 2010.gada, un, apstiprinot to, ir vairāki statistikas dati:

Atsauksmes

Ko par mums saka mūsu klienti

Mēs esam izveidojuši plašu klientu bāzi personāla pakalpojumu jomā, un esam pateicīgi par viņu atsauksmēm par mūsu pakalpojumiem.

Mēs atrodam labākos!

Kāpēc ir vērts sazināties ar WORK IN personāla atlases aģentūru?

Kāpēc vērsties personāla atlases aģentūrā?

top-5-problemas-personala-atlase

Personāla nodaļai un kompānijas vadītājam ir daudz citu uzdevumu. 100% no sava laika ir grūti tērēt uz personāla atlasi.

Darba devējiem bieži trūkst nepieciešamās kompetences, lai piesaistītu un novērtēt kandidātus noteiktām darba pozīcijām.

Veicot pašiem personāla atlasi, darba devējs izmanto tikai dažas vietnes, lai apskatītu CV un ievietotu darba sludinājumus. Tas nav pietiekami, lai pieņemtu darbā kvalificētus specialistus.

Daudzi cilvēki aizmirst par tik svarīgu posmu kā viedokļu vākšana par personas kompetenci, personīgajām un profesionālajām īpašībām no viņa iepriekšējās darba vietas. Bet šī ir pirmā aizsardzība pret kļūdām, izvēloties!

Dažreiz ir svarīgi saglabāt jauna darbinieka meklēšanu noslēpumā. Šajā gadījumā vēl jo vairāk ir jēga sazināties ar personāla atlases aģentūru.

Pasūtīt personālu viegli!

E-pasts vai zvans

Procesa kārtība

1.Vakances saskaņošana

2. Līguma parakstīšana

3. Personāla meklešana, atlase, novērtēšana

4. Kandidātu garantija, aizvietošana, ja neiziet pārbaudes termiņu

5.Kandidāta darba uzsākšana darba vietā

Pasūtīt personālu

Priekšrocības sadarbojoties ar WORK IN

Mūsu ziņas