Personāla atlases kompānija

Profesionāli personāla atlases un darbinieku nomas pakalpojumi

Mūsu pamata rekrutēšanas pakalpojumi

подбор персонала

Augstākā līmeņa personāla atlase

WORK IN personāla atlases kompānija piedāvā profesionālus personāla atlases pakalpojumus IT, finanšu, marketinga, loģistikas, ražošanas un citās nozarēs pēc darba devēja pieprasījuma. Kompānija veic pilnu kandidātu personāla atlasi un novērtēšanu.

personala atlase

Darbinieku noma

Nodrošinām darbinieku nomas pakalpojumus, piesaistām speciālistus no Latvijas un trešajām valstīm, kas ļauj izmantot darbaspēku īslaicīgi vai ilgtermiņā, bez nepieciešamības tos tieši nodarbināt savā uzņēmumā.

latvian-recruitment-agency

Ārzemnieku nodarbināšana

Piedāvājam ārzemnieku personāla atlasi, iekārtošanu darbā, darba dokumentu kārtošanu, vīzu, termiņuzturēšanas atļauju noformēšanas un migrācijas jautājumu kārtošanas pakalpojumus.

подббор персонала

Līnijas darbinieku atlase

WORK IN piedāvā masveida personāla atlasi tipveida, līnijas pozīcijām, darbiniekiem, kuri veic lielāko daļu darba jebkurā uzņēmumā, kas nodarbojas ar ražošanu, pārdošanu, pakalpojumu jomu, būvniecību.

KĀPĒC MĒS?

Profesionāla personāla atlases aģentūra

Personāla atlases aģentūra WORK IN piedāvā profesionālu personāla atlasi Latvijā un Eiropā. Mūsu aģentūra darbojas HR pakalpojumu tirgū vairāk kopš 2010.gada, un, apstiprinot to, ir vairāki statistikas dati:

Atsauksmes

Ko par mums saka mūsu klienti

Mēs esam izveidojuši plašu klientu bāzi personāla pakalpojumu jomā, un esam pateicīgi par viņu atsauksmēm par mūsu pakalpojumiem.

Mēs atrodam labākos!

Kāpēc ir vērts sazināties ar WORK IN personāla atlases aģentūru?

10 gadu pieredze

Plaša pieredze personāla atlasē dažādās biznesa jomās. Klienti gan lieli Latvijas, gan Eiropas uzņēmumi.

1008 veiksmīgi projekti

Mūsu portfolio ir vairāk nekā 1008 veiksmīgi projekti. Mūsu misija: Atrast vērtīgu personālu uzņēmumiem īsā laikā.

Garantija uz personālu

Mēs veicam pilnu personāla atlases pakalpojumu ciklu. Mēs dodam garantiju uz visiem mūsu pakalpojumiem.

Kāpēc vērsties personāla atlases aģentūrā?

top-5-problemas-personala-atlase

Personāla nodaļai un kompānijas vadītājam ir daudz citu uzdevumu. 100% no sava laika ir grūti tērēt uz personāla atlasi.

Darba devējiem bieži trūkst nepieciešamās kompetences, lai piesaistītu un novērtēt kandidātus noteiktām darba pozīcijām.

Veicot pašiem personāla atlasi, darba devējs izmanto tikai dažas vietnes, lai apskatītu CV un ievietotu darba sludinājumus. Tas nav pietiekami, lai pieņemtu darbā kvalificētus specialistus.

Daudzi cilvēki aizmirst par tik svarīgu posmu kā viedokļu vākšana par personas kompetenci, personīgajām un profesionālajām īpašībām no viņa iepriekšējās darba vietas. Bet šī ir pirmā aizsardzība pret kļūdām, izvēloties!

Dažreiz ir svarīgi saglabāt jauna darbinieka meklēšanu noslēpumā. Šajā gadījumā vēl jo vairāk ir jēga sazināties ar personāla atlases aģentūru.

Pasūtīt personālu viegli!

E-pasts vai zvans

Procesa kārtība

1.Vakances saskaņošana

2. Līguma parakstīšana

3. Personāla meklešana, atlase, novērtēšana

4. Kandidātu garantija, aizvietošana, ja neiziet pārbaudes termiņu

5.Kandidāta darba uzsākšana darba vietā

Pasūtīt personālu

Priekšrocības sadarbojoties ar WORK IN

Personāla atlases jomu specializācija

Specializētie HR departamenti pa nozarēm un darbības jomām: Finanses, IT, Grāmatvedība, Mārketings, Pārdošana, Transports un loģistika, Tūrisms, Rūpniecība utt. Aizpildot vakances konkrētā projektā, strādā tikai tie rekrūteri, kuriem ir līdzīga pieredze, proti, tie, kuriem ir iepriekšēja darba prakse šajā konkrētajā darbības jomā.

Liela darba meklētāju datu bāze

Aktuālas un strukturētas Latvijas un citu NVS valstu speciālistu datu bāzes pieejamība pa amatiem un darbības jomām, ar kuras palīdzību īsā laikā varam atrast jaunu darbinieku. Tā rezultātā mūsu personāla atlases aģentūra darbojas ātrāk nekā citi un nodrošina pārbaudītus kandidātus.

Uzticamības un drošības kontrole

Salīdzinot ar citām personāla atlases aģentūrām, mēs lielu uzmanību pievēršam iepriekšējo darba devēju rekomendāciju vākšanas posmam. Tā ir drošības garantija jūsu uzņēmumam un veiksmīgs ieguldīto pūļu rezultāts.

Lielākais darba tirgus pārklājums

Mēs strādājam ar 20 dažādiem potenciālo kandidātu avotiem: papildus mūsu pašu datu bāzei mēs izmantojam maksas datu bāzes, sociālos tīklus, profesionālos forumus un ieteikumus. Mēs atrodam tādās vietās, kur citi pat nemeklē! Ja vajadzēs - izcelsim kaut vai no pazemes!

Izdevīgi garantijas nosacījumi

Darbinieka atlaišanas gadījumā mēs ātri un bez maksas atradīsim jums jaunu darbinieku. Pakalpojumu garantija uz laiku līdz 6 mēnešiem, šis periods ir noteikts līgumā.

Mēs strādājam saskaņā ar līgumu!

Pēc līguma parakstīšanas mūsu rekrūteri ātri sāks strādāt pie jūsu projekta un vakancēm. Atlasīsim tikai labākos kandidātus! Mēs esam pārliecināti par savām spējām un strādājam, lai sasniegtu veiksmīgu rezultātu!

Mūsu ziņas

мотивационное письмо

Kā uzrakstīt motivācijas vēstuli

Kā pareizi uzrakstīt motivācijas vēstuli – motivācijas vēstules piemērs un padomi Motivācijas vēstule – kas tā ir un kāpēc tā nepieciešama? Pieteikuma iesniedzēji ļoti bieži to ignorē. Daudzi cilvēki domā,…
online-interview-recomendactions

4 Online interviju rekomendācijas

Kā iziet online interviju? WORK IN sniedz 4 rekomendācijas un padomus veiksmīgai online intervijai Darba atrašana ir kļuvusi par ļoti karstu tēmu darba meklētājiem šobrīd – koronavīrusa laikā. Darba tirgus…
after corona virus

Kas mūs gaida tālāk: Dzīve un darbs pēc koronavīrusa

Vai eksistē dzīve pēc COVID-19? Jau daudzas valstis ir uzsākušas lēnu, bet pārliecinošu izeju no ārkārtas situācijas, kas saistīta ar COVID-19 izraisīto pandēmiju. Ielās ir arvien vairāk cilvēku, atkal parādās…