Personāla noma

Personāla noma ir koncepcija, ko plaši izmanto mūsdienu praksē kopā ar autsorsingu. Šāda veida darbību ir tiesības veikt tikai nodarbinātības aģentūrām, kas saņēmušas attiecīgu valsts licenci. Mūsu aģentūrai ir atbilstoša valsts licence un tā veiksmīgi darbojas kopš 2010. gada.

Lai izvēlētos personāla nomas aģentūru vajadzētu pievērst uzmanību uz to specializāciju – dažas aģentūras iznoma tikai noteiktus darbiniekus (piemēram, būvniecības vai viesnīcu darbinieki).

Personāla nomas aģentūra piedāvā plašāko darbinieku izvēli dažādās uzņēmējdarbības jomās: mazumtirdzniecības ķēdes (pārdevēji, zāles darbinieki); noliktavas (iepakotāji, komplektētāji, fasētāji, vadītāji utt.); viesnīcas un restorāni, tīrīšanas pakalpojumi; ražošana (konveijera darbinieki, strādnieki, fasētāji, iekrāvēji utt.); būvniecība un citi. Kompānija WORK IN spēj nodrošināt kvalitatīvus personāla  nomas pakalpojumus neatkarīgi no klienta darbības virziena un apjoma.

Tomēr šajā jautājumā svarīgāka ir pieredze, augstā aģentūras reputācija un tās darbinieku kvalifikācija, kuri spēj izvēlēties personālu, kas pilnībā atbilst klienta prasībām. Tāpēc vispirms jāapsver galvenie darba tirgus dalībnieki, un tie parasti ir daudznozaru aģentūras.

Personāla nomas aģentūra WORK IN konsekventi ir viens no vadošajiem personāla nomas un autsorsinga uzņēmumiem tirgū. Mums ir visplašākais ģeogrāfiskais pārklājums – šobrīd mēs pieņemam darbā darbiniekus no Latvijas, Ukrainas, Gruzijas, Baltkrievijas, Uzbekistānas. Tas ļauj uzņēmumam veiksmīgi strādāt ar ļoti lieliem klientiem. Kompānija WORK IN ir pieredzējis personāls un kopš 2010. gada strādā ārpakalpojumu tirgū.

Jebkurā uzņēmumā lielākais izdevumu postenis ir algas samaksa darbiniekiem. Tāpēc personāla trūkuma apstākļos uzņēmīgi uzņēmumi atrada izeju no sarežģītās situācijas un sāka izmantot īrēto darbinieku darbu.

Pagaidu darbinieki tiek pieņemti darbā:

Uzņēmuma darbs ir sezonāls un pīķa periodā nepieciešams piesaistīt vairāk darbinieku. Piemēram, vasarā, saldējuma noliktavā, kad saldējums ir ļoti populārs, klients pieņem darbā papildu darbiniekus. Un, sākoties aukstajam laikam, šis produkts ir mazāk pieprasīts. Līdz ar to siltā sezonā palielinās dzesēšanas delikateses ražošana un ziemā samazinās;

Nepieciešams pabeigt kaut kādu projektu. Dažreiz pagaidu darbinieks ir pieņemts darbā, lai atrisinātu konkrētu uzdevumu vai darbu pie projekta. Pēc tam, kad šī līmeņa speciālists vienkārši nebūs nav vajadzīgs;

Darbs, kas saistīts ar ražošanas pagaidu vai sezonālu paplašināšanu; Piemēram, sezonas ceļu darbi. Sezonas lauku darbu sākums.

Uzņēmumam ir jāveic reklāmas kampaņa, akcijas utt. Šajā gadījumā viņi pieņem darbā pagaidu darbiniekus;

Nepieciešams aizstāt pastāvīgos darbiniekus, kuri īslaicīgi nav ieradušies (viņi ir ikgadējā atvaļinājumā, slimības atvaļinājumā, grūtniecības un dzemdību atvaļinājumā utt.).

Personāla noma gadu no gada apliecina tās efektivitāti un atbilstību. Pagaidu darbinieku īre vai darbinieku noma var ievērojami samazināt ražošanas izmaksas – dažos gadījumos līdz pat 30%. Tomēr ir nepieciešams rūpīgi izvēlēties aģentūru, lai jūsu bizness neciestu nekvalificētu darbinieku nodrošināšanas dēļ.

Personāla nomas aģentūra jums palīdzēs ar personālu, pagaidu darbiniekiem un parūpēsies par visiem administratīvajiem, grāmatvedības izdevumiem un, ja nepieciešams, atradīs izmitināšanu. Mēs piedāvājam arī klasisko personāla atlasi, kad jūs esat darba devējs.

Uzticiet personāla nomas darbu  – profesionāļiem.