Par mums

Starptautiskā personāla atlases un darbiekārtošanas aģentūra

WORK IN starptautiskā personāla atlases un darbiekārtošanas aģentūra ir dibināta 2010. gadā, galvenais birojs atrodas Rīgā

WORK IN aģentūra ieņem stabilu vadošo vietu starp Latvijas darbiekārtošanas pakalpojumu sniedzējiem. WORK IN aģentūra nodrošina personāla atlases un darbiekārtošanas pakalpojumus Latvijā, Ukrainā, Lielbritānijā, Grieķijā, Kiprā, Nīderlandē, Vācijā un citās valstīs, kā arī nodrošinām dzīvesvietas pakalpojumus, nepieciešamo dokumentu sagatavošanu darbam un darbiekārtošanai, transportu un citus saistītus pakalpojumus.

WORK IN ir starptautiskā personāla atlases un darbiekārtošanas aģentūra, kura palīdz atrast darbu darba meklētājiem un nodrošina darba spēku darba devējiem Latvijā un Eiropas Savienības valstīs. Visus darbiniekus, kurus mēs piedāvājam ir atbilstoša kvalifikācija, darba pieredze un pārbaudītas atsauksmes vēstules. Mēs kārtojam visus darbiekārtošanas dokumentus legālam darbam, ja nepieciešamas, veicam kandidātu dokumentu tulkojumus ar notariālo apstiprinājumu.

WORK IN nodaļas un partneri ir gan Latvijā, gan citās Eiropas valstīs, no kurienes mēs varam pieņemt darbā labāku personālu. Mūsu daudzvalodu pārstāvji ir pieejami Latvijā un ierodoties ārzemēs, instruējot darbiniekus Jūsu uzņēmuma noteikumos – un pat, ja nepieciešams, visā līguma periodā. Mēs atlasām dažādu nozaru speciālistus uz pagaidu darbu vai pastāvīgu darbu.

Darbs ārzemēs un darbs Latvijā ir mūsu stiprs zināšanu loks, mēs esam profesionāli par tēmu “darbs ārzemēs” vai “ārzemnieku nodarbināšana”.

Vēršaties pie profesionāliem, jo šajā jautājumā kā “darbs ārzemēs” vai “darbs Latvijā” ir svarīgi izvelēties drošu personālatlases un darbiekārtošanas partneri. Mūsu pieredzējušie WORK IN personāla atlases speciālisti intervē 10 kandidātus katru dienu, mūsu datu bāze ir ap 5000 kandidātu.

Vīzija, misija, stratēģija

Mūsu vīzija
Nodrošināt darba meklētājiem un darba devējiem pasaules līmeņa personāla atlases servisu.

Mūsu misija
Mēs vēlamies atvieglot darba meklētāju dzīvi, palīdzēt tiem, piedāvājot labākas darba vietas, jaunas darba iespējas. Mēs esam šeit, lai atrisinātu darba devējiem personāla atlases problēmas. Mēs esam šeit, lai apvienotu darba meklētāja un darba devēja intereses.

Mūsu pamata vērtības:

• Katrs darba meklētājs ir svarīgs.

• Atbildība: Mēs esam atbildīgi pret mūsu darba meklējamiem un sadarbības partneriem.

• Vienkāršība un ātrums: Mēs tiecamies sarežģītas lietas padarīt ātri un par vienkāršam.

• Godīgums: Mēs esam godīgi pret darba meklētājiem.

Šīs pamata vērtības tiek atspoguļojas mūsu ikdienas darbā: mūsu darbā, uzvedībā, darbībā un attieksmē pret darba meklētajiem, darba devējiem, klientiem, kolēģiem, vadītājiem un sabiedrību.

Mūsu darbības stratēģija

Lai sasniegtu ilgtermiņa mērķus, WORK IN realizē stratēģiju, kuras galvenās prioritātes ir cieša sadarbība ar Latvijas un ārzemju darba devējiem, mūsu darbība tiek vērsta uz darbvietas atrašanas atvieglošanu, darba devēju vakanču aizpildīšanu ar strādāt gribošiem, motivētiem, lojāliem darbiniekiem.

Mēs zinām, kuru mēs nodarbinām! Nodarbinām Latvijas un ārzemju personālu viegli!

Kopā ar mums atrast pareizo kandidātu – vienkārši!