ELEKTROMONTERIS

  • Salary €2,000 - €3,000
Darba apraksts

Mūsu klients Nīderlandes kompānija aicina kuģu būvniecības un rūpniecības elektromontierus darbā.

ALGA no 2000 EUR mēnesī (atkarībā no pieredzes, ieskaitot ceļa naudu).
Darba pienākumi: vilkt kabeļus, rūpniecības tehnikas pieslēgšana, sadales skapju paneļu pieslēgšana, montāžas darbi, vienkārši lodēšanas darbi un citi pienākumi.

Prasības:
obligātā pieredze – 2 gadi;
elektriķa diploms un sertifikāti (vēlams);
derīga vadītāja apliecība B (jābūt kaut 1 darbiniekam no brigādes, ja piesākas brigāde);
VCA drošības sertifikāts (vēlams);
angļu valoda vismaz sarunvalodas līmenī (obligāti).

Mēs piedāvājam:
Konkurētspējīgu augstu atalgojumu sākot no 2000 EUR mēnesī. (neto);
Darba stundas: 40 stundas nedēļā;
Darbs komandējumos. Darba projekti: no 4- 8 ned. strādā, 1 ned. mājās un atpakaļ;
Darba līgums: ilglaicīgs;
Darba sākums: nekavējoties.
Visas sociālas garantijas.
Oficiāls darbs ar nodokļiem.
Dzīvošana –nodrošināta ar visām ērtībām.
Ceļš uz mājām tiek apmaksāts.

Lūdzam sūtīt savu CV, ar kandidātiem, kuri tiks izvirzīti nākamajā kārtā, sazināsimies.