Description

Vakance Rīgā - Ražošanas operators

DARBA APRAKSTS

Sakarā ar veiksmīgu darbības paplašināšanos, WORK IN aicina darbā ražošanas operatoru izejvielu pārstrādes rūpnīcā Rīgā.

Galvenie pienākumi:

  • Ražošanas iekārtu tehniskā apkalpošana;
  • Ražošanas procesu nodrošināšana, izejvielu materiāla sagatavošana un padeve ražošanas iekārtās.
  • Iekārtu darbības uzturēšana, izejvielu iekraušana.

Prasības kandidātiem:

  • Tu esi fiziski spēcīgs;
  • Tu nebaidies no darba;
  • Tev ir līdzīga darba pieredze ražošanā;
  • Tev ir prasme organizēt savu darbu.

Mēs piedāvājam:

  • Darbu stabilā uzņēmumā, uz ilgu laiku;
  • Samaksu no 900-1100 EUR pirms nodokļu nomaksas;
  • Sociālās garantijas;
  • Interesantus, lielus projektus;
  • Papildus apmaksu par virsstundām un brīvdienām;
  • Apmaksātu atvaļinājumu 2 reizes gadā;
  • Apmaksātas pusdienas;
  • Profesionālu pilnveidošanos un pieredzi ar karjeras izaugsmes iespējām;
  • Draudzīgu, atvērtu, uz sadarbību vērstu un pēc vērtībām strādājošu kolektīvu;
  • Ārpus Rīgas rajona dzīvojošiem, nodrošināsim ar bezmaksas dzīvesvietu Rīgā.
Gaidām Jūsu CV.
Job Location
Riga
Base Salary
€900-€1100
Date posted
2020-09-11
PDF Export
Close modal window

Position: Ražošanas operators

Thank you for submitting your application. We will contact you shortly!