Description

Mūsu klients ir kosmētikas ražošanas uzņēmums. Uzņēmuma specializācija – profesionālā roku un nagu kopšanas kosmētika. Sakarā ar ražošanas apjomu pieaugumu, aicinām darbā ražošanas darbiniekus.

RAŽOŠANAS DARBINIEKS

Iepriekšēja pieredze nav nepieciešama, veicam apmācību uz vietas.

Galvenie pienākumi:

  • Produktu pildīšana, aplīmēšana un pakošana atbilstoši uzņēmuma izstrādātajiem kvalitātes standartiem.

Prasības:

  • Spēja strādāt precīzi un atbildīgi
  • Iekļauties noteiktajās ražošanas jaudās
  • Racionāli un ekonomiski izmantot uzņēmuma izsniegtos materiālus
  • Spēja ievērot kārtību savā darba vietā

Piedāvājam:

  • Darba laiks darba dienās no 6:30-15:00 un 15:30-24:00 (maiņas ir iespēja izvēlēties)
  • Alga bruto 5.50/h eiro, 900-1000 EUR bruto mēnesī
  • Draudzīgus un profesionālus kolēģus
  • Darba vieta - Kurzemes prospekts 3K
  • Darbs uz noteiktu laiku līdz 23/09/2022 ar iespēju pagarināt

Prasības:

    Lai pieteiktos lūdzam sūtīt CV.

    Employment Type
    Temporary
    Job Location
    Riga
    Base Salary
    €5,50 Per hour
    Publicēts
    2022-08-17
    PDF Export
    Close modal window

    Position: RAŽOŠANAS DARBINIEKS Imantā

    Thank you for submitting your application. We will contact you shortly!