Position title
PAVĀRS
Description

Mūsu klients luksusa 5 zvaigžņu viesnīca Jūrmalā, kas atrodas jūras krastā meklē pavārus.
Viesnīcā ir 4 restorāni, 2 vasaras restorāni un divi visu gadu. Eiropas, Vidusjūras un itāļu virtuve.

Eiropiešu virtuves pavārs

Pienākumi:

  • Savlaicīga ēdienu sagatavošana un piegāde
  • Produktu kvalitātes kontrole
  • Sagataves sagatavošana
  • Norakstījumu samazināšana līdz minimumam
  • Atlikumu izsekošana un produktu pasūtīšanas pasūtījumu veidošana
  • Inventāru veikšana
  • Atbilstība sanitārijas un higiēnas standartiem

Prasības:

  • Vismaz divu gadu pavāra pieredze
  • Zināšanas par itāļu virtuvi, Vidusjūras virtuvi

Mēs piedāvājam:

  • Profesionāla un dinamiska darba vide
  • Ļoti konkurētspējīga alga no 1400 līdz 1700 eiro bruto
  • Darba līgums uz nenoteiktu laiku.
  • Bezmaksas izmitināšana un ēdināšana darba laikā
  • Mēs noformējam visus darba dokumentus, vīzu, uzturēšanās atļauju

Ja jūs domājat, ka tas ir jūsu sapņu darbs un viss iepriekš minētais attiecas uz jums - nosūtiet savu CV. Jūsu darba vieta ir gatava. Jums tas patiks.
Mēs gaidām jūsu CV.

Employment Type
Contractor
Industry
Viesnīcas
Job Location
Jurmala, Latvia
Base Salary
€1400-€1700 Per month
Publicēts
2021-07-01
PDF Export
Close modal window

Position: PAVĀRS

Thank you for submitting your application. We will contact you shortly!