PAKOTĀJS
Description

Mūsu klients, kas nodarbojas ar dzērienu ražošanu jau vairāk nekā 20 gadus, aicina darbā pakotājus, rūpnīcā Rīgā. Darbs nav fiziski smags.

PAKOTĀJS

Darba apraksts:

  • Pildīt gatavo produkciju, kontrolēt kvalitāti un noformējumu.
  • Sagatavot kastes un iepakojumus gatavajai produkcijai.
  • Tukšo pudeļu likšana uz līnijas.

Prasības:

  • Augsta atbildības sajūta.
  • Pozitīva attieksme pret darbu.
  • Nevainojama darba kvalitāte.

Mēs piedāvājam:

  • Soc. garantijas;
  • Darbs uz 3 mēnešiem ar iespēju pagarināt darba līgumu.
  • Piemaksu 100,- eiro apmērā pēc darba rezultātiem.
  • Darba samaksu sākot no 4,35 EUR stundā pirms nodokļu nomaksas, ap 700 - 900 EUR mēnesī pirms nodokļu nomaksas.
  • Kompleksās pusdienas TIKAI par 1,70 eiro.
  • Darba laiks maiņas no 7:00-14:30 un 14:30-00:00.
  • Bezmaksas transportu nokļūšanai mājās, ja darbs beidzas nakts stundās

Gaidām Jūsu CV vai aizpildi anketu mūsu mājaslapā https://www.workin.lv/anketa.

☎️23229690 Kristīne

Employment Type
Temporary
Industry
Ražošana
Job Location
Riga
Base Salary
€4,35 Per hour
Publicēts
2021-10-04
PDF Export
Close modal window

Position: PAKOTĀJS

Thank you for submitting your application. We will contact you shortly!