Position title
Noliktavas darbinieks ID Logistics
Description

Noliktavas darbinieks darbs Holandē

darbs noliktava holande

D Logistics - loģistikas uzņēmums, kas strādā ar dažādu nozaru precēm. Sākot no elektroniskiem izstrādājumiem un beidzot ar kosmētiku. Vairāk nekā 320 noliktavas visā pasaulē. Uzņēmums ir pārstāvēts 18 valstīs (Eiropā, ASV, Āfrikā, Āzijā). 21 000 darbinieku. Pievienojieties komandai!

Mēs nodrošinām:

  • alga: no 10.15 € Bruto stundā, 1 600 € mēnesī (bruto) – no 1 150 € mēnesī (neto, UZ ROKAS pēc visiem atvilkumiem (nodokļi, īre, apdrošināšana);
  • nodrošinām transportu no dzīvesvietas uz darba vietu;
  • piedāvājam ērtu izmitināšanu ar visām ērtībām.

Darba pienākumi:

  • pasūtījumu komplēktēšana;
  • preču šķirošana;
  • preču skaitīšana;
  • preču iekraušana;
  • preeču kvalitātes pārbaude.

Darba vieta: Tilburgā

Prasības:

  • angļu valodas zināšanas (vidējā sarunvalodas līmenī)
  • rūpīgums;
  • komandas spēlētājs.

 Lūdzam sūtīt savu CV.

Employment Type
Full-time
Job Location
Nīderlande, Tilburg
Base Salary
€1600-€2000
Date posted
2021-01-16
PDF Export
Close modal window

Position: Noliktavas darbinieks ID Logistics

Thank you for submitting your application. We will contact you shortly!