Noliktavas darbinieks Ceva
Description

Vakance Nīderlandē - Noliktavas darbinieks

ceva

Mūsu klients CEVA noliktava aicina darbā noliktavas darbiniekus un elektriskā pacēlāja vadītājus.

CEVA - viens no pasaules vadošajiem loģistikas uzņēmumiem.

Vairāk nekā 78 000 darbinieku strādā visā pasaulē. Darbs ar precēm no dažādām nozarēm: no parfimērijas līdz autobūves nozarei, veselības aprūpei, elektroniskajiem izstrādājumiem utt.

Pievienojieties mūsu komandai!

Nodrošinām:

  • Ilgtermiņa darbu
  • Piedāvājam ērtu izmitināšanu ar visām ērtībām, internetu
  • Iknedēļas alga: noliktavas darbinieks -10,60 € Bruto stundā, 1 700 € Bruto mēnesī, no 1 200 € NETO mēnesī (UZ ROKAS)
  • elektriskā pacēlāja vadītājs (reach truck driver) – 12,60 € Bruto stundā, ap 2 000 € Bruto mēnesī, no 1 400 € Neto mēnesī (UZ ROKAS)
  • Visas Nīderlandes sociālās garantijas, apmaksātus nodokļus

Darba pienākumi:

  • Komplektēt pasūtījumus
  • Šķirot, skaitīt, kraut un pārbaudīt produktu kvalitāti

Darba vieta: Roosendaal, Venray, Eindhoven, Heerlen

Prasības:

  • Angļu valodas zināšanas (vidējā sarunvalodas līmenī)
  • Rūpīgums
  • Komandas spēlētājs

Lai pieteiktos uz vakanci, lūdzam sūtīt savu CV.

Employment Type
Full-time
Job Location
Nīderlande
Date posted
2020-10-16
PDF Export
Close modal window

Position: Noliktavas darbinieks Ceva

Thank you for submitting your application. We will contact you shortly!