Description

Mūsu klients loģistikas noliktava, kas nodarbojas ar preču uzglabāšanu un noliktavu saimniecību, aicina darbā pudeļu marķētājus un palīgstrādniekus.

MARĶĒTĀJS / PALĪGSTRĀDNIEKS

Darba pienākumi:

  • Pudeļu marķēšana, skaitā ar svītra kodu un artikulu, iesaiņošana kastēs.
  • Preču komplektēšana uz paletēm.
  • Darba vietas sakopšana un uzturēšana kārtībā.

Prasības kandidātiem:

  • Precizitāte, ātrums un godīga attieksme pret veicamajiem pienākumiem.
  • Spēja patstāvīgi veikt uzticētos darba pienākumus un uzņemties atbildību par sava darba rezultātiem.
  • Vēlama pieredze līdzīgā darba veikšanā.

Mēs piedāvājam:

  • Darbu stabilā uzņēmumā un labā kolektīvā.
  • Atalgojumu: ap 1000 EUR (bruto); fiksēts atalgojums un piemaksas par darba apjomu, atalgojums atkarīgs no padarītā darba apjoma.
  • Bezmaksas autostāvvietu.
  • Visas sociālas garantijas;
  • Darba laiks no plkst. 08:30-17:00 (no pirmdienas līdz piektdienai).

Darba vieta Lubānas ielā.

Lūdzu, sūtiet savu pieteikumu (CV).

*Mēs sazināsimies ar katru kandidātu, kuru izvirzīsim darba intervijai.

Employment Type
Full-time
Industry
Noliktavas
Job Location
Riga
Working Hours
08:00-17:00
Base Salary
€1000 Per month
Publicēts
2022-08-11
PDF Export
Close modal window

Position: MARĶĒTĀJS / PALĪGSTRĀDNIEKS PĻAVŅIEKOS

Thank you for submitting your application. We will contact you shortly!