MĀJKALPOTĀJA/-S
Description

Tiek meklēta mājkalpotāja darbam ģimenē Rīgā/Mežaparkā.

MĀJKALPOTĀJA

Darba pienākumi:

  • Mājas ikdienas un vispārējā uzkopšana;
  • Veļas mazgāšana, gludināšana, uzturēt kārtībā drēbju skapi;
  • Brokastu gatavošana un pasniegšana (dažreiz pusdienu un vakariņu sagatavošana);
  • Sekot līdz nepieciešamo produktu un saimniecības preču daudzumam;

Prasības:

  • Nepieciešamas iemaņas darbā ar tehniku (putekļu sūcējs, robotizēti putekļu sūcēji, vēlas mazgāšanas un žāvēšanas mašīna, mikrovilnis, elektriskā plīts, kondicionieris, elektriskais krāsns, kombains un citiem saimniecībā izmantojamiem darba rīkiem);
  • Vēlama darba pieredze ģimenēs;
  • Krievu valodas zināšanas;
  • Spēja saplānot savus darbus, strādāt akurāti, patstāvīgi;
  • Ēdiena pagatavošanas iemaņas;
  • Ievērot toleranci un labas manieres.

Piedāvājam:

  • Darba laiks no 7.00 līdz 16.00, par papildu laiku tiks atsevišķi maksāts.
  • Pastāvīgu darbu uz ilgu laiku;
  • Darba samaksa 600 EUR/ mēnesī neto pēc nodokļu nomaksas + prēmija par darba rezultātiem.

Gaidīsim jūsu CV uz norādīto e-pastu.

Employment Type
Full-time
Job Location
Riga
Base Salary
€600-€700 Per month
Publicēts
2021-09-21
PDF Export
Close modal window

Position: MĀJKALPOTĀJA/-S

Thank you for submitting your application. We will contact you shortly!