Description

Mūsu klients, ļoti populārs apģērbu veikals, kas ar vairāk nekā 10 gadu pieredzi, kuru laikā tirdzniecības platība augusi 17 reizes un šobrīd ir vairāk nekā 700 m2, Rīgas centrā. Aicina darbā:

Interneta veikala administrators

Pienākumi:

  • Pasūtījumu komplektēšana un izsūtīšana;
  • Darbs ar klientiem (Zvani, e-pasti, WhatsApp ziņas);
  • Problēmsituāciju risināšana (Pasūtījumu atgriešana, preču maiņa, garantijas u. c);
  • SMM - darbs ar soc. tīkliem (Vēstules, komentāri, satura apstrāde un publicēšana).

Prasības:

  • Enerģijas pilnam, patīk dinamiska darba vide;
  • Mērķtiecīgs, vēlies augt un būt novērtēts/sadzirdēts;
  • Strādā uz 110%, vienmēr tiecies uz labāko rezultātu;
  • Esi ar datoru uz TU.

Uzņēmums piedāvā:

  • Patstāvīgs darbs stabilā uzņēmumā;
  • Individuālas, apmaksātas apmācības nepieciešamajām iemaņām;
  • Karjeras izaugsmes iespējas;
  • Bezmaksas stāvvieta;
  • Atlaides apģērba iegādei;
  • Bezmaksas tēja un kafija darba laikā;
  • Veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika;
  • Alga sākot no 1200 EUR (pirms nodokļu nomaksas);
  • Sociālās garantijas;
  • Karjeras izaugsmes iesējas;
  • Darba laiks no plkst. 09:00-18:00 (maiņu darbs, 5 dienas nedēļā);

Darbs Rīgas centrā.

Lūdzam sūtīt CV uz e-pastu.

Employment Type
Full-time
Industry
Pārdošana
Job Location
Riga
Base Salary
€1200 Per month
Publicēts
2022-09-06
PDF Export
Close modal window

Position: INTERNETA VEIKALA ADMINISTRATORS

Thank you for submitting your application. We will contact you shortly!