Description

Работа для сварщиков. Работа в Латвии. Требуются опытные сварщики MIG/MAG, на производство металлоконструкций.

СВАРЩИК

Требования:

знания русского языка, опыт работы не меньше 3 лет, без алкогольных, наркотических и зависимостей.

Обязанности:

сварочные работы, умение читать чертежи.

Мы прилагаем:

  • постоянная работа в стабильной компании;
  • все социальные гарантии;
  • работа на полную ставку;
  • рабочее время (5-6 дней в неделю) 8-10 часов в день;
  • заработная плата от 5,50 нетто в час (в зависимости от квалификации и опыта работы), 180-200 часов в месяц, от 1000 до 1200 нетто (после налогов);
  • живущим за пределами Риги и иностранцам предлагаем проживание возможность;
  • трудоустройство в соответствии с законодательством Латвийской Республики.

Ждем ваше резюме.

Darbs metinātājiem. Darbs Latvijā. Nepieciešami pieredzējuši MIG/MAG metinātāji uz metalkonstrukciju ražošanu.

METINĀTĀJS

Prasības:

darba pieredze, darba stāžs vismaz 3 gadi, bez alkohola, narkotikām un atkarībām.

Pienākumi:

metināšanas darbi, spēja lasīt rasējumus

Piedāvājam:

  • pastāvīgs darba stabilā uzņēmumā;
  • visas sociālas garantijas;
  • pilnas slodzes darbs;
  • darba laiks (5-6 dienas nedēļā) 8-10 stundas dienā;
  • alga no 5,50 neto stundā, 180-200 stundas mēnesī, alga no 1000 - 1200 neto (pēc nodokļu nomaksas);
  • ārpus Rīgas dzīvojošiem ir iespēja nodrošināt dzīvesvietu;
  • nodarbinātība saskaņā ar Latvijas Republikas likumdošanu.

Gaidām tavu CV.

Employment Type
Full-time
Industry
Ražošana
Job Location
Riga
Base Salary
€1400-€1600 Per month
Publicēts
2022-08-26
PDF Export
Close modal window

Position: METINĀTĀJS / СВАРЩИК

Thank you for submitting your application. We will contact you shortly!