Finanšu analītiķu personāla atlase

Finanšu analītiķis - kā pieņemt darbā?

Pieaug pieprasījums pēc speciālistiem un darbinieku apmācības aktualitāte mārketinga un finanšu jomā. Līdzīga tendence vērojama visā pasaulē. Tas attiecas uz finanšu direktorātiem, vadības departamentu, profesionāļu komandu analītiskās darbības jomā.

Bankām, kredītiestādēm, trasta uzņēmumiem ir raksturīga precīzi definēta uzņēmuma finanšu personāla vadības struktūra un darba principi. Tas attiecas arī uz brokeru firmām, kur nodaļu veido vairāk nekā 10 cilvēki. 

finansu-analitikis

Finanšu vadītājs pasaules ekonomikā

Finanšu darbinieki skaidri saprot savas funkcijas, kas raksturīgi ārvalstu uzņēmumiem. Eiropas biznesā ir ierasts, ka finanšu viceprezidents koordinē visu nozari. Tas attiecas uz darbiniekiem, kuri ziņo galvenajam grāmatvedim.

Vadītāju, analītiķu un tirgotāju komanda – šie speciālisti vienmēr nodarbojas ar svarīgiem dokumentiem un visa veida ziņojumiem.

Vai jūs varat atrast labu finanšu vadītāju?

Daudziem rūpniecības, tirdzniecības un citiem uzņēmumiem vēl nav skaidra priekšstata par finanšu vadības struktūru. Daudzās valstīs mazā uzņēmumā par mārketingu un naudas plūsmu atbildīgie darbinieki tiek uzskatīti par finanšu direktoriem vai vadītājiem. 

Pārvaldības jēdziens, kas saistīts ar finanšu jomu, joprojām ir ļoti jauns Eiropas valstīs. Tikai dažu gadu laikā personāla speciālisti varēs skaidri regulēt finanšu vadītāja darbību dažādos vadības līmeņos.

Šajā sarežģītajā jautājumā noderēs personāla atlases aģentūru palīdzība, kas vienmēr palīdzēs atrast profesionāli.

Kompetenti sagatavota vajadzīgā speciālista meklēšanas un atlases shēma ļaus nepieņemt zemas kvalitātes personālu. Profesionāla kandidātu atlase un kompetenču intervija ļaus jums izvēlēties visefektīvākos kandidātus.

Finanšu vadītāja loma un pienākumi

Ražošanas uzņēmumos, transporta uzņēmumos, tirdzniecības un citos uzņēmumos situācija ar vadību ir vispieņemamākā. Tas ir tāpēc, ka šim biznesam ir vairāki ierobežojošo funkciju modeļi un to sadalījums starp komandas locekļiem. Tas attiecas arī uz cilvēkiem, kuri risina finanšu uzdevumus.

Pirmā iezīme ir tāda, ka visu darbu veic finanšu direktors vai vadītājs, kurš ir atbildīgs par departamenta darba koordinēšanu. Galvenie pienākumi šajā gadījumā ir šādi:

  • biznesa stratēģijas izstrāde un pieņemšana;
  • ar resursiem saistītā darba vadīšana un kontrole; 
  • mārketinga analīzes darba organizēšana;
  • uzdevumu noteikšana padotajiem darbiniekiem. 

Būtu skaidri jādefinē finanšu analītiķu pienākumi. Tas attiecas arī uz analītiķiem, ekonomistiem un citiem komandā iesaistītiem speciālistiem.

Pareizi organizējot darbinieku hierarhiju, vadītāji, kas ir atbildīgi par finanšu segmentu, pieder vidējam un zemākajam vadības līmenim. Visbiežāk funkcijas šajā gadījumā tiek sadalītas pa dažādiem departamentiem (nodokļu plānošana, dokumentu noformēšana, finanšu pārskati utt.).

Kā un kur atrast labu finanšu vadītāju komandai?

Balstoties uz vadības teorijas pamatjēdzieniem, finanšu vadītāji un vadītāji darbojas kā augstākais līderis. Uzņēmumos, kas izmanto līdzīgu darbplūsmas shēmu, direktors vai vecākais finanšu vadītājs ir atbildīgs par kopējo rezultātu un mārketinga sniegumu.

Vadītājs ir galvenais ķēdes posms komandā.

Strādājot ar vadītāju, kurš ir atbildīgs par finanšu operācijām un kuram ir liela brīvība mārketinga problēmu risināšanā, uzņēmumam ir sekojošas priekšrocības: spēja patstāvīgi meklēt investorus, efektīvākas sarunas un līgumi. 

Šāds speciālists ir atbildīgs ne tikai par finanšu politikas veidošanu, bet arī par tās tiešu īstenošanu. Tas nozīmē, ka finanšu vadītājam šajā gadījumā jābūt izpildītājam un vadītājam vienā personā.

Mūsu personāla atlases aģentūra WORK IN ir gatava atrast šādu speciālistu finanšu nozarē.

Personāla atlase īsā laikā ar garantētu rezultātu!

WORK IN aģentūra – jūsu personāla atlases un nomas aģentūra | personāla atlase un personāla nomas pakalpojumi Latvijā un visā pasaulē.

мотивационное письмо

Kā uzrakstīt motivācijas vēstuli

Kā pareizi uzrakstīt motivācijas vēstuli – motivācijas vēstules piemērs un padomi Motivācijas vēstule – kas tā ir un kāpēc tā nepieciešama? Pieteikuma iesniedzēji ļoti bieži to ignorē. Daudzi cilvēki domā,…
online-interview-recomendactions

4 Online interviju rekomendācijas

Kā iziet online interviju? WORK IN sniedz 4 rekomendācijas un padomus veiksmīgai online intervijai Darba atrašana ir kļuvusi par ļoti karstu tēmu darba meklētājiem šobrīd – koronavīrusa laikā. Darba tirgus…
after corona virus

Kas mūs gaida tālāk: Dzīve un darbs pēc koronavīrusa

Vai eksistē dzīve pēc COVID-19? Jau daudzas valstis ir uzsākušas lēnu, bet pārliecinošu izeju no ārkārtas situācijas, kas saistīta ar COVID-19 izraisīto pandēmiju. Ielās ir arvien vairāk cilvēku, atkal parādās…