Darbs Nīderlandē

Tulipday-2016-by-OZ-Export-02-1
0

WORK IN piedāvā darbu Nīderlandē.

Oficiālais darbs Nīderlandē ar labu algu un mājokli.

Mums ir daudz dažādu vakanču Nīderlandes siltumnīcās, fabrikās, noliktavās un būvlaukumos, mums ir nepieciešami: noliktavas darbinieki, komplēktētāji, siltumnīcu darbinieki, gaļas fabriku darbinieki, celtnieki, jumiķi, betona strādnieki, elektriķi un daudzi citi.

Apmešanās vieta: parasti mājās ar visām ērtībām, mēbelēm, internetu, sadzīves tehniku bez maksas, 1-2 cilvēki istabā. Alga: no 10-15 EUR / stundā, parasti tiek maksāta reizi nedēļā vai mēnesī uz bankas kontu, tiek izsniegts sociālās apdrošināšanas numurs.

Transports uz darbu: daudzi darba devēji nodrošina transportlīdzekļus bez maksas vai nodrošina automašīnu tiem, kam ir autovadītāja apliecība.

Katrs kandidāts var nosūtīt savu pieteikumu, izmantojot sadaļu VAKANCES vai atnākt uz mūsu birojā. Mūsu birojs palīdz sagatavot visus dokumentus darbam Zviedrijā mēs strādājam tikai ar uzticamiem darba devējiem.

Skatīt visas vakances

Saistīts blogs

 • Jan 1, 1970
  NOLIKTAVAS DARBINIEKI/-CES

  NEPIECIEŠAMI PASŪTĪJUMU KOMPLEKTĒTĀJI, NOLIKTAVAS PĀRZIŅI UZ NĪDERLANDES IKEA MĒBELES LOĢISTIKAS CENTRU. BEZMAKSAS PAKALPOJUMI. Pēc biļeti un brauc!  Tev uzticēs:  Pasūtījumu komplektēšanu, Preču kravēšanu, Sagaida no Tevis: • angļu valodai sarunvalodas..

  0 Vairāk
 • Jan 1, 1970
  Mūrnieki Nīderlandē

  Uzņēmums, kas nodarbojas ar ēku kompleksu būvniecību aicina darbā kvalificētus mūrniekus. Objekti atrodas Nīderlandē. Strādnieku brigādes nepieciešamas fasādes un sienu ķieģeļu būvēšanai. Atalgojums pēc stundas likmes. Vakances mūrniekiem un palīgstrādniekiem ..

  0 Vairāk
 • Jan 1, 1970
  Noliktavas darbinieks Nīderlandē

  Piedāvājam vakances Nīderlandes Loģistikas centrā noliktavas darbiniekiem. Distribucijas centrs ar 220.000 m2 uzglabāšanas telpu. Tev uzticēs: * kontrolēt un iepakot produkciju; * marķēt produkciju; * sagatavot produkciju transportēšanai un citi..

  0 Vairāk
 • Jan 1, 1970
  Vakances celtniecībā

  Vakances mūrniekiem, namdariem, flīzētajiem, ceļu būvētajiem, jumiķiem, elektriķiem, santehniķiem, krāsotajiem, apmetējiem, griestu montētajiem, betonētajiem, metinātājiem darbam Vācijā un Nīderlandē. Kandidātiem ir jābūt: angļu vai vācu valodas zināšanām sarunvalodas līmenī; vēlams..

  0 Vairāk
 • Jan 1, 1970
  Siltumnīcas darbinieki Nīderlandē

  Piedavājam vakances pie paprikas, gurķu, tomātu, ziedu lašīšanas Nīderlandes modernās siltumnīcās. Darbs vīriešiem, sievietem un pāriem. Tu meklē darbu ārzemēs? Tad šis piedāvājums Tev, tas varētu būt Tavs pirmais darbs..

  0 Vairāk
 • Jan 1, 1970
  Noliktavas darbinieki H&M

  Pasūtījumu komplektētāji H&M apģērbu noliktavu. Tev uzticēs: Apģērbu pakošanu  un komplēktēšanu, Sortēšanu. Sagaida no Tevis: • pozitīva un atvērta persona; • angļu valodai sarunvalodas līmenī; • strādīgam, ar augstu atbildības..

  0 Vairāk
 • Jan 1, 1970
  Sēņu lasītāji un pakotāji

  Piedāvājam vakances pie sēņu lasīšanas un pakošanas Nīderlandē. Darbs ļoti piemērots sievietēm. Sagaida no Tevis: • pozitīva un atvērta persona; • angļu vai vācu valoda tiks uzskatīta par priekšrocību,..

  0 Vairāk
 • Jan 1, 1970
  Par darbu Nīderlandē

  Darbs ārzemēs - darbs Nīderlandē (darbs Holandē). WORK IN piedāvā darbavietas Nīderlandē, pie mums jūs atradīsiet vakances siltumnīcās, ražošanas, loģistikas, celtniecības nozarēs. Katrs kandidāts var apskatīt mūsu visas vakancesun nosūtīt..

  0 Vairāk
 • Jan 1, 1970
  DZĪVOŠANA NĪDERLANDĒ

  DZĪVOŠANA NĪDERLANDĒ WORK IN nodrošina visiem saviem darbiniekam dzīvošanu labiekārtotās mājās. Dzīvesvieta ar visām ērtībām: ūdens, gāze, elektrība, internets, sadzīves tehnika. Smēķēt mājās ir aizliegts. Līdzi ir jāņem gultas veļa...

  0 Vairāk