SVIESTA RAŽOŠANA

NĪDERLANDE
  • Publicēšanas datums: 30.05.2018
  • Apply Before: 31.10.2018
  • Salary €1,500 - €2,000
Darba apraksts

Sviesta ražotne Nīderlandē meklē darbiniekus!

Mūsu klients ir Nīderlandes uzņēmums – sviesta ražotne, kas ir tirgus līderis zaļumu sviesta ražošanas nozarē. Uzņēmums darbiniekiem nodrošinās dzīvesvietu, darba apģērbu, veselības apdrošināšanu un transportu uz darbu.

Prasības:

  • Valodu zināšanas – angļu valoda sarunvalodas līmenī
  • Gatavība ilgtermiņā strādāt Nīderlandē
  • Spēja darboties komandā
  • Autovadītāja apliecība tiks uzskatīta par priekšrocību

Darba pienākumi:

  • Sviesta gatavošana pēc receptes
  • Darbs ar iekārtām un pie līnijas
  • Sviesta pakošana kastēs
  • Darbs vēsās telpās – darba devējs nodrošinās siltu apģērbu
  • Darbs maiņās

Piedāvājam:

  • Oficiālu darbu sievietēm, vīriešiem un pāriem
  • Algu (vecākiem par 22 gadiem) – vismaz 1100 EUR mēnesī pēc īres, nodokļu un veselības apdrošināšanas apmaksas
  • Iespēju strādāt virsstundas un nopelnīt vairāk

Lai pieteiktos vakancei, sūtiet savu CV zemāk.

Mūsu pakalpojumi bez maksas!