PERSONĀLATLASES SPECIĀLISTS/ REKRUTERIS

LATVIJAPREMIUM
  • Publicēšanas datums: 25.04.2018
Darba apraksts

Meklējam personāla atlases speciālistu – rekruteri WORK IN starptautiskajā personāla atlases kompānijā.

Darba pienākumi:

  • Piesaistīt un atlasīt uzņēmumam nepieciešamos darbiniekus;
  • Uzturēt saikni ar darba tirgu un kandidātiem;
  • Komunikācija ar Latvijas un ārzemju sadarbības partneriem;
  • Organizēt un uzturēt personāla lietvedību;
  • Atbalsts vadībai dažādos ar personālu saistītos jautājumos.

Prasības:

  • Augstākā izglītība;
  • Vismaz 1 gadu pieredze personāla vadībā;
  • Teicamas saskarsmes un komunikācijas prasmes;
  • Labas latviešu, angļu un krievu valodas zināšanas;
  • Labas prasmes darbā ar datoru un biroja tehniku;
  • Labas projektu vadītāja un organizatora prasmes;
  • Vēlama pieredze darba aizsardzības jautājumos;
  • Atsaucīgu, enerģisku un uz rezultātu orientētu personību;

Piedāvājam:

  • Konkurētspējīgu atalgojumu+ premijas;
  • Atsaucīgus kolēģus;
  • Sociālās garantijas;
  • Darba vietu modernā, atpazīstamā, augošā uzņēmumā.

Darba vieta: Rīga, Brīvības ielā 91.

CV un motivācijas vēstuli lūgums sūtīt uz info@workin.lv
Sazināsimies tikai ar tiem kandidātiem, kuri tiks virzīti nākamajai atlases kārtai.