PĀRDEVĒJS – ADMINISTRATORS

LATVIJA
  • Riga, Latvia
  • Publicēšanas datums: 13.06.2018
  • Apply Before: 01.07.2018
Darba apraksts

Mūsu klients Lietuvas un Latvijas uzņēmums, kas ir lielākais pakošanas materiālu interneta veikals Latvijā aicina savā komandā-

Veikala pārdevēju – administratoru

✔ Darba pienākumi

  • veikala klientu apkalpošana;
  • rēķinu izrakstīšana;
  • preču uzskaite;
  • preču pieņemšana/salikšana/izsūtīšana;
  • kurjera izsaukumi;
  • tirdzniecības vietas uzraudzība.

✔ Prasības

  • Precizitāte un spēja laipni apkalpot klientus;
  • Fiziskā noturība;
  • Labas iemaņas darbā ar datoru;
  • Latviešu un krievu valodas zināšanas;
  • Izvērtējam kandidātu ar minimālo darba pieredzi vai bez tās, bet ar lielu vēlmi attīstīties, strādāt un nopelnīt, kā arī augt kopā ar uzņēmumu;
  • Priekšrocības
  • Līdzīga darba pieredze (klientu apkalpošana, darbs ar kases aparātu, darbība līdzīgā sfērā);
  • Angļu valodas zināšanas.

✔ Mēs piedāvājam

  • Pilnu apmācību;
  • Labu darba grafiku: I-IV: 9-18, V: 9-17;
  • Konkurētspējīgu un motivējošu atalgojumu (labu pamatalgu+ bonusi);
  • Iespēja mācīties un pilnveidoties jaunā kolektīvā;
  • Iespēja ne tikai strādāt strauji augošā uzņēmumā, bet arī pilnveidot sevi;
  • 5 darba dienu nedēļa modernās telpās;
  • Darba vieta: Rīga, Iļģuciemā;

Paldies, mēs gaidīsim tavu CV, lai uzaicinātu uz klātienes interviju.