AUTOIEKRĀVĒJA VADĪTĀJS NĪDERLANDE

This job has been Expired
NĪDERLANDE
  • Publicēšanas datums: 28.06.2018
  • Salary €1,500 - €2,000
Darba apraksts

Nīderlandes loģistikas uzņēmums aicina autoiekrāvēja vadītāju uz darbu.

IZICO Food Group ir viens no lielākajiem saldētu preču zīmolu piegādātājiem. Tie piegādā frikadeles (gaļas uzkodas), hamburgerus, mini uzkodas, spring rollus, gaļas pīrāgus un citas virtuļveidīgās uzkodas.

Breda, Nīderlande

Alga €1,900 – €2,400

Prasības:

✔ Vismaz pamata zināšanas holandiešu valodā, un angļu valodas zināšanas sarunvalodas līmenī.

✔ Derīga vadītāja apliecība.

✔ Elektroiekrāvēja un autoiekrāvēja vadītāja apliecība/sertifikāts.

Pienākumi:

✔ vadīt autoiekrāvēju (reach truck)

✔ strādāt precīzi, droši un labā tempā

Mēs piedāvājam:

✔Algu sākot no 1,900-2,400 EUR/mēn (bruto)

✔ Darba stundas: min. 40-50 stundas nedēļā;

Mēs nodrošinām:

✔ Transportu uz darbu un darba apģērbu;

✔ Visas Nīderlandes sociālās garantijas;

✔ Dzīvesvietu (tiks atvilkts no algas, nav jāmaksā uz priekšu);

Pakalpojumi-Bezmaksas.

Lūdzam sūtīt savu CV, spied zemāk pieteikties.